Kontakt | Mapa serwisu | English
Strona wymaga włączonej obsługi JavaScript oraz zainstalowanego plug-inu FlashPlayer w wersji 7+
Firma

Firma

dgb IT jest firmą zajmującą się wytwarzaniem, wdrażaniem, integrowaniem oraz utrzymaniem systemów informatycznych tworzonych i dostosowanych do indywidualnych wymagań firm i instytucji z sektora produkcyjnego i handlowego. Od blisko 10 lat jako producent oprogramowania dla małych i średnich przedsiębiorstw z powodzeniem tworzymy rozwiązania na miarę naszych czasów.

Specjalizujemy się w produktach, które wykorzystują najnowsze technologie przetwarzania informacji. Na bazie wieloletniego doświadczenia pomagamy tworzyć i organizować procesy biznesowe oraz implementować je w naszych aplikacjach.

Największą grupę naszych Klientów stanowią firmy produkcyjne, na potrzeby których stworzyliśmy między innymi systemy wielowymiarowych analiz sprzedaży, systemy zarządzania procesami produkcyjnymi, systemy ewidencji i rozliczeń środków produkcji.

W swoim posiadamy wiele programów będących uzupełnieniem funkcjonalności innych systemów wspomagających zarządzanie jak również stanowiących niezależny system informatyczny.

Wychodzimy na przeciw informatycznym potrzebom Klientów z różnych sektorów życia gospodarczego. Aktywnie monitorując potrzeby naszych Klientów, jesteśmy w stanie zaoferować optymalne rozwiązania, będące w portfelu naszych gotowych rozwiązań bądź stworzenie ich od podstaw.

Od kilku lat nasi programiści czynnie uczestniczą w organizacji życia informatycznego firm rejonu pomorza środkowego. Przez lata brali udział w licznych wdrożeniach systemu wspomagającego zarządzanie Dynamics firmy Great Plains Software dziś znanej jako Microsoft Business Solutions. Na potrzeby w/w systemu przygotowaliśmy kilkadziesiąt modułów stanowiących uzupełnienie i rozszerzenie funkcjonalności.

świadczymy usługi programistyczne, piszemy programy na zamówienie, tworzymy aplikacje na zlecenie, integrujemy systemy informatyczne różnych dostawców oprogramowania.
SELF Internet i Multimedia