Kontakt | Mapa serwisu | English
Strona wymaga włączonej obsługi JavaScript oraz zainstalowanego plug-inu FlashPlayer w wersji 7+
Integracja

Rozwiązania dla Dynamics

Głównym obiektem naszych zainteresowań są rozwiązania dla systemu Microsoft Business Solutions eEnterprise i Dynamics. Od kilkunastu lat bierzemy czynny udział w rozwoju w/w systemu poprzez uczestnictwo w spotkaniach użytkowników i różnego rodzaju forach poświęconych produktom Microsoftu. Doswiadczenie zdobyte podczas licznych wdrożeń systemu pozwoliło nam zrozumieć, nauczyć się i poznać jego słabe i mocne strony.

W 2005 roku braliśmy udział w V Forum Użytkowników Systemu Dynamics, które miało miejsce we Wrocławiu zorganizowanym przez Great Plains Software Polska, na którym zaprezentowaliśmy liczne nasze rozwiązania poszerzające funkcjonalność i wartość użytkową systemu. W czasie pokazu w ramach bloku "Rozwiązania funkcjonalne użytkowników Dynamics" zaprezentowaliśmy liczne produkty naszego autorstwa. Nasza prezentacja cieszyła się dużym zainteresowaniem. Pokazaliśmy miedzy innymi narzędzia do wielowymiarowych analiz danych związanych ze sprzedażą i gospodarką magazynową, rozwiązania dla windykacji należności oraz zarządzania relacjami z klientem (CRM).

Poza tworzeniem rozwiązań informatycznych dla systemu MBS Great Plains Dynamics Professional oraz Standarts świadczymy również usługi związane z pomocą merytoryczną i serwisową. Nasz support techniczy cechuje doskonała znajomość systemu, narzędzi i bazy danych, jej struktury, powiązań i relacji.

Jeżeli są Państwo zinteresowani zawiązaniem współpracy, bądz chcą Państwo uzyskać dodatkowe informacje na temat naszych produktów, prosimy o kontakt telefoniczny badź mailowy z naszymi konsultantami.
SELF Internet i Multimedia