Kontakt | Mapa serwisu | English
Strona wymaga włączonej obsługi JavaScript oraz zainstalowanego plug-inu FlashPlayer w wersji 7+
Programy na zamówienie

Programy na zamówienie

Świadczymy szeroko rozumiane usługi programistyczne, doradcze, konsultingowe w zakresie projektowania, wytwarzania, testowania aplikacji. Zajmujemy się inżynierią systemów informatycznych w sferze produkcji oprogramowania ze szczególnym naciskiem na Inżynierię oprogramowania. Projektujemy, definiujemy, konstruujemy, dokumentujemy i wizualizujemy nasze systemy z wykorzystaniem języka UML (Unified Modeling Language, czyli Ujednolicony Język Modelowania).
Nasze długoletnie doświadczenie w budowaniu systemów informatycznych nauczyło nas wiele w dziedzinie zarządzania sqlowymi bazami danych. Optymalizacja baz danych to zajęcie, które często pomijane jest w fazie projektowania systemów a to właśnie to w dużej mierze decyduje o wydajności i szybkości działania aplikacji.

Dla nas nie ma rzeczy nie możliwych. Wypracowaliśmy własną metodykę pracy wykorzystywaną przy inżynierii wstecznej (odwrotnej) bardzo przydatną w integracjach systemów informatycznych pochodzących od różnych producentów, szczególnie tych systemów, do których dokumnetacja jest szczątkowa lub jej brak. Nie pytaj nas czy to się da zintegrować, ale ile to będzie kosztowało ?

W tworzeniu naszych rozwiązań wykorzystujemy między innymi technologię i rozwiązania:
  • Dexter Application Framework dostarczony prze dgb IT
  • Borland Developer Studio 2006 dostarczony przez Embarcadero Technologies
  • anyDAC 2.0 dostarczony przez RemObjects Software
  • MS SQL server 2000/2005/2008 dostarczonym przez Microsoft Corporation
  • pakiet komponentów wizualnych dostarczonych przez Developer Express

  • Posiadamy wykwalifikowaną kadrę programistyczną, doświadczenie wielu udanych projektów, prężny i elastyczny zespół projektantów i analityków. Nasze rozwiązania cechuje wydajność, stabilność pracy oraz przyjazny i nowoczesny interfejs. Jakość naszych produktów przekłada się bezpośrednio na poziom zadowolenia i uznania klientów. Dołącz do nich.

    SELF Internet i Multimedia