Kontakt | Mapa serwisu | English
Strona wymaga włączonej obsługi JavaScript oraz zainstalowanego plug-inu FlashPlayer w wersji 7+
Nasze rozwiązania

Nasze rozwiązania

Tworzymy rozwiązania informatyczne od wielu lat. Opracowując różne projekty dla różnych firm okazało się, że w wielu przypadkach potrzeby, koncepcje oraz procesy biznesowe były zbliżone, a nawet identyczne. Doszliśmy do wniosku, że nie ma sensu po raz 50-ty programować okna np. dokumentów sprzedaży ponieważ za każdym razem jest to ta sama, kosztowna operacja.

Na potrzebę naszych rozwiązań opracowaliśmy, napisaliśmy i wdrożyliśmy procedury tworzenia aplikacji na bazie wspólnego fundamentu dla wszystkich naszych projektów. Dzięki temu znacząco skróciliśmy czas projektowania i tworzenia aplikacji oraz znacząco obniżyliśmy koszty jej oprogramowania. Tworząc naszą ofertę usług daliśmy sobie możliwość w relatywnie krótkim czasie przygotować dla klienta wstępny działający projekt aplikacji, jako podstawa naszych ustaleń i ostatecznego projektu.

Szkielet aplikacji, rama projektowa, Application framework, nazwaliśmy Coder i stanowi on fundament wszystkich naszych rozwiązań programistycznych jako struktura wspomagająca tworzenie, rozwój i testowanie powstającej aplikacji. To szkielet działania aplikacji, który zapewnia podstawowe mechanizmy i może być wypełniany właściwą treścią programu co do specyficznych wymagań.

Zapraszamy do zapoznania się z możliwościami oraz korzyściami jakie daje wykorzystanie Codera w tworzeniu i użytkowaniu oprogramowania użytkowego.
SELF Internet i Multimedia